| dTx13 a întrebat:

Am 14 ani si am aflat ca o fata ma place de ceva timp, vrand sa fie impreuna cu mine.
Azi ma gandesc sa o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine, dar faza e ca nu stiu sa sarut..Am mai avut ceva relatii dar faza e ca atunci EA incepea sa ma sarute, fapt care era penibil.
Si eu stiu sa sarut doar gen "bot in bot" nefacand nimic.
Ceva sfaturi va rog despre cum sa imi fac curaj sa o sarut si cum?
Multumesc mult! Dau funda

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ho, nici nu te-ai ''combinat'' cu aia și deja ai fantezii cum faceți schimb de fluide...
Întăi vezi dacă ''oferta'' ei mai este valabilă.

| dTx13 explică (pentru FemeiaPisică):

Azi am aflat ca ma place, so. inca e valabila

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bea ceva tare inainte sa sari pe ea

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria ca nu stii sa saruti. Ai sa inveti pe timpul relatiei cu iubita ta.

| ileana199669 a răspuns:

Sfaturi? pai in primul rand sa-ti nu-ti puta gura :)) iar apoi e floare la ureche. Uite un video:
https://www.youtube.com/watch?v=DTTBWLzQbY0