| Nudamnume a întrebat:

Varul meu s-a tuns prea scurt si nu ii place deloc, e suparat..nu stie ce sa faca sa ii creasca parul mai repede, cine il poate ajuta? A fost cineva in situatia lui? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| pisicutza a răspuns:

Sa foloseasca ulei de ricin... cateva picaturi de ulei de ricin punse in sampon cand se spala sunt de ajuns. sa foloseasca la fiecare spalare

| Nudamnume explică (pentru pisicutza):

Cu uleiul de ricin in cat timp creste? e suparat rau..nici breton nu mai are.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa astepte... orice ar face nu se va cunoaste, poate ii creste 1 mm mai repede intro luna

| LittleFriend a răspuns:

Acum câteva săptămâni am găsit o metodă de creștere a părului cu un inch(aprox. 2, 54 cm) într-o săptămână. :D Nu am încercat-o, însă sunt foarte multe persoane care da și a mers; nu e ceva glumă. Metoda se numește: The Inversion Method. Uite link dacă vrei: http://hairdiary.wordpress.com/......in-7-days/ E cât se poate de adevărată. Totul depinde de vărul tău dacă are răbdare să facă toate astea zi de zi.