| Decembrie a întrebat:

Veneam de la scoala, am trecut trecerea de pietoni si dintr-o masina care astepta la semafor a deschis o fata geamu, si m-a strigat : "Baiatu, baiatu" m-am intors am spus : "Da?" si e-a a spus vino la masina, si nu m-am dus oare ce vroiau? Erau 3 fete... in masina nu ma cunosteau nu le cunosteam big grin

5 răspunsuri:
| Alina_9592 a răspuns:

Cu siguranta vruiau doar sa faca baza de tine. Fete mari si fitoase se cred si super inteligente si destepte. uneori se demonstreaza contrariul. te-au vazut mai mic si au zis ca o sa faca misto de tine si tu ai sa pui botu. bv te felicit ac te-ai tinut tare si nu le-ai dat atentie.lumea e perversa sa stii.

| Dana211 a răspuns:

Probabil sa faca misto de tine (cam asta fac fetele cand sunt mai multe intr-un grup)

| x3Ad a răspuns:

Nu cred că trebuie să bagi în seamă întâmplarea asta. Sigur vroiau ori să îşi bată joc de tine, ori să îţi facă ceva rău.

| MoneyChannel69 a răspuns:

Poate lucrau pentru vanzatori de carne vie!laughing se poate

| Ale1234 a răspuns:

Neimportant!