| blablac a întrebat:

Verişoara mea e foarte complexată că are genunchii strâmbi.De mică era foarte grăsuţă şi pe la 5 ani nu a mai băut lapte cu biberonul. A slăbit foarte mult şi a avut aşa-zisele "picioare paranteze". Cu timpul s-a mai ingrăşat puţin şi acum arată chiar foarte bine...sus având o mică paranteză şi genunchi ii sunt strambi.sad. Dacă n'ar avea genunchii aşa ar arăta perfect! Ce ar trebui să facă să aibă genuchii drepţi? Nu vrea să recurgă la operaţie. Trebuie să existe ceva. ceva exerciţii. a făcut câteva exerciţii pe când avea parantezele şi i s'au îngroşat picioarele... vă rog mult dacă ştiţi ceva >corectare.big grin< merci anticipat!

3 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

să înceapă să bea iar cu biberonul

| Bijou a răspuns:

Cred ca ar putea purta niste haine, fuste, rochii care s-o avantajeze, sa-i ascunda defectul