| Andreea1095 a întrebat:

Verisoara tatalui meu a decedat acum 4 luni intr-un accident de masina, insarcinata fiind iar acum mama ei vrea sa imi aduca niste haine ce i-au apartinut sa imi aleg din ele.Ar trebui sa ma simt ciudat daca le-as purta? Adica nu ar trebui sa am impresia ca mi se va intampla si mie ceva daca le voi purta nu-i asa?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti ciudat.
Si eu fac din astea si e chiar ok. Dupa ce mama a decedat am inceput sa ii port hainele si sa ii folosesc lucrurile, ma simteam chiar mai ok

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De ce sa te simti prost? Astea sunt traditiile, asa se procedeaza. Bunicii mele i-a murit cuscra, iar la pomana de 40 de zile, a primit o gramada de haine. Le poarta cu drag, ba chiar s-a bucurat ca le-a primit si nu i-a trecut niciodata prin gand vreo prostie cum ca ar urma ea daca poarta acele haine.

| Sociopat a răspuns:

Nu te mai gandi la prostii si gandeste-te la ceea ce e important, haine gratis.
In locul tau m-as ruga ca acea persoana sa fi avut gusturi bune.