| SandaU a întrebat:

As vrea sa va povestesc ceva cam ciudat, rog seriozitate si nu vreau raspunsuri la batjocura. De ceva vreme am niste vise si apoi la cateva zile se intampla ceva asemanator ca si in visul meu. De exemplu, cred ca stiti de acel avion Malaysian prabusit nu? Cu cateva zile in urma am visat ca vedeam un avion cum se prabuseste.
Intr-o noapte am visat ca in fata liceului se bateau doi baieti, la cateva zile a avut loc un accident de masina si un baiat decedase.
O tot visam pe o verisoara insarcinata si la cateva saptamani ma suna sa-mi dea vestea ca e insarcinata!
Si multe altele...Voi ce parere aveti? Cateodata ma ingrozesc sad Vreau pareri... sfaturi. Ce mi se intampla? Va rog sad Funda

2 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Toate sunt coincidente... ai avut norocul sa se potriveasca visele cu realitatea

| biafresh a răspuns:

Sunt tot felul de coincidente. Si eu de exemplu am visat la ce liceu o sa intru. Am visat ca unei fete din clasa i se intampla ceva rau si chiar s-a intamplat si mai visez locuri in care dupa ceva timp merg.