| ParaPaul2006 a întrebat:

Vesti proaste pentru fumatori. Se scumpesc tigarile.
Intra aici sa aflii noile preturi: http://www.muzica-sentimentala.com/......-bani.html

Ce parere ai?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pai pe mine nu prea ma intereseaza pentru ca nu sunt fumatoare, dupa parerea mea pot sa le scumpeasca.Iti spun sincer ca am intalnit persone care s-au lasat de fumat in ultima vreme.Bineinteles sunt si care ar da toata averea pe tigari chiar de s-ar scumpi cu 100 de lei.Deci scumpirea are si beneficii.In plus cei care comercializeaza se imbogatesc.Pe cei nefumatori nu ii afecteaza cu nimic, pe mine ma afecteaza scumpirea benzinei, de asta ce parerea ai?

| NoCharachter a răspuns:

Foarte bine ca se scumpesc! Nu ajuta cu nimic. Cei care fumeaza isi fumeaza banii si viata. Nu au nici un avantaj, doar dezavantaje.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

N-o sa se lase de fumat nici chiar asa!
iar in al-doi-lea rand trebuie sa-l anunt pe tatal meu sa le scumpeasca, fiindca avem un magazin
mersic t. anunt
!

Răspuns utilizator avertizat