| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat,ca intr-un moment in care va ganditi la diferite lucruri din viata voastra,sa va dati seama ca niciodata nu se intampla ceea ce vreti, si nimic nu iese cum doresti? Sau sunt singura "norocoasa"?straight face

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,mi s a intamplat de mai multe ori

| Jorah a răspuns:

Interesanta intrebare.

Tot timpul ma gandesc la asta. Si din pacate tot timpul nu se intampla cum vreau eu. STAI CHILL, ca nu esti doar tu laughing

| neutrino a răspuns:

Din pacate nu esti singura, ba din contra...

| Guildo a răspuns:

Se intampla tot timpul. Pai unele lucruri sunt imposibil de obtinut, altele se obtin prin mult efort si ambitie. Trebuie sa apreciem lucrurile de valoare care le avem si trebuie sa muncim ca sa obtinem lucrurile care ni le dorim, insa nimeni nu poate sa ceara imposibilul.

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu esti singura straight face
Tuturor ni se intampla sad
Cred ca este cel mai aiurea lucru...
Pa, pa!