| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa credeti ca viata voastra e foarte seaca?

Răspuns Câştigător
| ciufuliiciii a răspuns:

Da, cred ca fiecare are momente in care crede asta, dar trebuie sa ne gandim ca maine va fi o noua zi, poate mai frumoasa, si ca uneori persoanele potrivite ne pot schimba radical viata big grin Funda?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar și săracă, ștearsă de culoare!
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa sti ca da. sad
*-*

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Da,in majoritatea zilelor tot cred asta, dar.
Bafta!

| Demise a răspuns:

Da, dar nu a durat mult. Mi s-a întâmplat ceva frumos şi mi-a trecut acea stare.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Uneori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar se gasea mereu o persoana care sa infirme asta.

| Riderx1 a răspuns:

Daaa, mai ales cand nu ai pe nimeni aproape...sau cand ramai fara coca cola sau mountain dewlaughing

| LolyKissYou a răspuns:

Am avut momente ..recunosc happy si sunt chiar o persoana optimista si vesela dar se mai intampla mai ales cand sunt singura. Oricum prietenii si familia imi umple viata de fericire...nu pot zice ca e seacabig grin

| Gefox a răspuns:

Da, cate odata imi doresc chiar si sa mor spunand ca nu am pentru ce trai dar ii multumesc Domnului ca mi-adat prieteni adevarati care ma pot scoate din stareaasta cu o imbratisare!

| andreea0jl a răspuns:

Da..de multe orisad