| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Care este cea a fost cea mai naspa zi din viata voastra? Ce s-a intamplat?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar iesi o lista cam prea lunga, n-as avea pe unde s-o insir aici pe toata. oh go on
N-as putea sa aleg o singura zi. Si oricum, prefer nici sa nu-mi amintesc de cele rele, cu ce folos?! oh go on laughing Numai mi-as face rau singura. oh go on

| cornculapte a răspuns:

E din ce in ce mai rau.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu pot sa aleg o zi care sa fi fost cea mai naspa.Nu pentru ca au fost atat de multe incat nu stiu pe care sa o declar ca "cea mai"...ci pentru ca am trecut mereu peste.Nu imi amintesc sa fi avut o zi in care sa fi simtit ca nu mai pot, ca ceea ce mi s-a intamplat de e neimaginat.
Dar, ca sa nu fie ca nu gasesc o zi...as spune ca a fost ziua in care mi-am dat seama ca cel mai bun prieten al meu ma mintise. M-am simtit groaznic

| εїз a răspuns:

Cînd m.am despartit de prietena mea.

| εїз a răspuns:

Cînd s. a dus cineva drag din familia mea.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Azi, cand m'a intrebat baiatul pe care il plac daca vreau sa fiu cu el.si i; am spus ca nu.ca inca nu ne cunoastem, desi il plac.Si dupa nu am mai vorbit deloc.Plus ca a plouat:-l

| Monik_4320 a răspuns:

Nu stiu sigur pe care sa o intitulez"cea mai naspa"...am avut cam multe zile naspa si na...

| adi a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa pui oamenii sa isi aminteasca asta?

| strumfiiix a răspuns:

Cand a murit mama mea big grin. Nu mai e nevoie de detalii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost acum cateva luni cand credeam ca mi se intampla tot ce e rau numai mie: cineva mi-a pus piedica si am cazut pe scari, era sa ma calce masina, o alta masina m-a facut fleasca langa trecerea de pietoni, am ajuns acasa si am aflat ca parintii mei se despart si ca ma voi muta in alta tara...TOATE intr-o zi!:-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand era sa am un acciden, adica cand am vazut moartea cu ochiihappy
Sau cand parintii mei au vrut sa se despartehappy
Sau cand am avut 2 decese intr-o singura zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vara-mea s-a dat la al meu iubitsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai naspa zi din viata mea a fost ieri, cand cel mai bun prieten al meu a plecat din tara pentru cateva luni. ma simt ingrozitor sad