| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa faceti o prostie mai mare si sa credeti ca ceilalti din jurul vostru au aflat dar de fapt stii doar tu si inca cineva de incredere? Asa ma simt eu in preajma tuturor. Simt o piatra ceva pe inima ca sa zic asa un cutit in stomac simt ca mor pentru greseala care am facut-o. cum pot sa trec peste, sa nu mai simt acel cutit, acea "piatra" pe inima adica acel sentiment neplacut care il simti doar tu si este foarte "rau" ca sa-i spun asa. va rog ajutati-ma, ce sa fac ca scap?

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal tot ce trebuie sa faci e sa ai incredere in tine si spune ca nimic nu e grav happy fi pozitiva

| Axys a răspuns:

Gadestete la ceva frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc cand sunt cu pritentii la scoala ma simt bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand plec de la scoala, afara, simt ca sunt barfit doamne, nu stiu ce sa fac, daca stiu ei ce am facut?

| Bufferia a răspuns:

Ocupate de altceva, nu te mai gandii, zambeste si stai cu prietenii tai, ei or-sa-ti mai ridice moralul.
Ps :nu sta o vreme cu cei mai buni prieteni ei o sa-si dea seama ca ai ceva.

| jupinu2011 a răspuns:

E simplu nu te mai gandi la ea si distreazata