| anonima4all a întrebat:

Ce parere aveti despre gripa AH1N1? mai ales ca s-au intamplat atatea cazuri si cica a murit atata lume. a facut cineva vaccinul? km e? pentru ceilalti. aveti de gand sa-l faceti? credeti ca e bine? cei din jurul vostru ce spun? sunt atat de confuza :-s

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

Eu cred ca este un virus creat in laborator si imprastiat cu buna stiinta happy. Totul e o manipulare dupa parerea mea. Da, intr-adevar, virusul exista, dar cred ca este cineva raspunzator de existenta lui. Aparitia lui nu e un hazard.
Nu am de cand sa imi fac vaccinul. Anual, de gripa normal, mor mai multi oameni si nu se mai mediatizeaza atata... Iar cei din jurul meu, sunt de acord cu mine happy.
Asta este opinia mea happy

7 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu voi face nici in ruptul capului vaccinul, multi spun ca a fost creat in laborator, scopul oamenilor care l-au creat este sa "depopuleze" planeta, probabil i-au manipulat pe ceilalti cu chestia ca-i "o gripa", dar nu si pe mine, gripa asta a fost creata in laborator, iar cu vaccinul e mai rau, la unii a provocat paralizie si altii chiar au murit si sunt de acord cu @mayasul, vor sa stapaneasca lumea, ca sa nu mai spunem ca deja e destul de distrusa din cauza poluarii si a oamenilor care nu fac nimic s-o protejeze.

| Dan a răspuns:

Draga, asta ramane sa decizi tu si cand sa faci vaccinul. Dumnezeu sa ne apere pe toti.

| cretzufinish a răspuns:

Au mai fost intrebari de genul, cauta la intrebari si raspunsuri. A fost o "pandemie" de curiozitati pe acest subiect happy

| alecs871 a răspuns:

Cred ca daca e sa scrii pe TPU la "Caută întrebări sau răspunsuri:" gripa porcina iti apar cateva mii de "chestii" legate de acest "temut?" virus. Se vorbeste mult de el pe la televizor, mai mult decat se vorbea inainte de 2012 si alte prostii. Aceasta gripa e o gripa normala, care daca nu este tratata, dupa o saptamana-doua poti murii sau chiar mai devreme daca nu ai anticorpii buni. Orice om se imbolnaveste de gripa de cateva ori pe an, asa trebuie, e bine, daca te imbolnavesti iti intaresti corpul pentru alte probleme de sanatate mai mari. Privind vaccinul, sunt pareri impartite, ca este bine sa ne imunizan, ca nu e bine sa ne imunizam, eu raman la parerea contra imunizarii, acest vaccin contine mercur, ceea ce nu este bun. In fine, ca sa te protejezi si imi bine de gripa sezoniera, poti manca fructe, sa consumi ceaiuri, multe lichide si sa fii igienica, sa te speli pe maini cat mai des, inainte de mese. Eu raman la parerea ca acest vaccin este o prostie, si eu unul nu voi face acest vaccin, si daca ma gandesc bine, eu nu am mai facut niciun vaccin de vreo 5 ani, cel din clasa a VIII. Inainte oamenii traiau mai mult fara vaccinuri si fara pastile, totul era bazat pe natura si pe un corp sanatos.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu nu l-am facut happy

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu prea stiu ce sa cred de chestia asta cu "depopularea" planetei, dar vaccinul nu am de gand sa-l fac
Sunt boli mult mai periculoase decat gripa porcina, care am auzit ca este de 10 ori mai slaba decat gripa normala.Bolnavilor de gripa porcina li se da un tratament si sunt trimisi acasa.Doar complicatiile o fac sa fie atat de periculoasa si acestea pot aparea la cei care au diabet, hepatita etc.
Cred ca cel mai bine este sa ne protejam naturalhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina este produsa in laborator de catre francmasonii illuminati ce controleaza aceasta lume si doresc sa depopulze planeta in proportie de 90% pana in 2012 pentru ca ei sa poata avea o rasa de sclavi pentru totdeauna si ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret. Metoda lor este si imbecilizarea maselor prin TV, massmedia si produse alimentare/etc. in care introduc anumite substante gen aspartam care micsoreaza numarul neuronilor in creier si produc cancer.

Se cam stie. Vizioneaza : Zeitgeist, Esoteric Agenda, Kymatica, Obama Deception.

Ei au creat gripa porcina si vaccinul, cauta georgia guidestones pe internet si ai sa vezi ce vor ei cu adevarat si care le este scopul : sa reduca toata populatia planetei la 500 milioane pentru totdeauna, sa insclaveasca o rasa de cativa oameni si sa devina regii planetei cu tehnologie de care dispun desi o tin sub secret.

Una din cele mai puternice arme ale lor este TV`ul si massmedia, care indobitocesc populatia si astfel prostia guverneaza planeta.

Guvernul Boc a adoptat anul acesta codex alimentarius, unul din planurile acestor francmasoni illuminati care consta in introducerea unor antifungici cancerigeni in toate fructele si legumele de pe piata, rezultatul va fi cancer in masa si miliarde de morti.