| anonim_4396 a întrebat:

Salut, azi am facut o "prostie" si simt ceva in suflet, stomac, ce sa fac? nu pot sa scap de acel sentiment sad

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa gandesti pozitiv, poate daca nu te mai gandesti ca te doare ceva anume vei scapa de acest sentiment.

| anonim_4396 explică (pentru LonelyLoner92):

O sa incerc, mersi de sfat :d

| Pricked a răspuns:

Oricât de intensă ar fi starea asta, peste câteva zile, va dispărea de la sine.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii mai nepasatoar"e ca de nu te consumi degeaba. nu te mai gandi, ocupati acel timp cu ceva care iti place, muzica filme carti, ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

UPP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Upp

| AnghelCatrii a răspuns:

Asta am facut eu vineri O MAREE PROSTIE! Am gandit pozitiv NU negativ si gandeste-te la orice altceva, te pot ajuta daca vrei : fluffycs@yahoo.com