| SquirtleBaby a întrebat:

Vi s-a intamplat sa uitati sa mancati? Eu am stat fara mancare de la masa de dimineata pana seara la 12 noaptea si mi s-a facut foarte rau.tremuram.Nu mai puteam sta in picioare

Răspuns Câştigător
| LeylaLeyla a răspuns:

Sigur ca ni se intampla multora dintre noi asa ceva, depinde si cu ce ti-ai ocupat timpul de nu ai mancat dar cu siguranta nu este un lucru bun sa sari peste mesele pricipale ale zilei. Iar in legatura cu tremuratul... i-ti recomand sa consulti un medic si sa-i povestesti acest aspect deoarece esti anemic, anemica, si necesiti vitamine, calciu... iar un medic in urma analizelor de sange i-ti va prescrie o reteta si i-ti va recomanda ce este bine sa mananci ( fara regim ). Nu te gandi ca o zi in care nu ai mancat a dus la anemie pentru ca asta se instaleaza in timp si este destul de simplu de rezolvat.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, dar nu cred ca ai uitat, ai fost prea preocupat cu altceva si de aceia nu ai avut timp sa mananci si nici nu ai bagat de seama cand a trecut timpu...a uita cu adevarat sa faci ceva inseamna sa ai ceva probleme cu memoria ceia ce este grav...

| madalinaioana2008 a răspuns:

Ee probleme cu memoria.se mai intampla.de ex asa eram si eu la scoala.veneam acasa si cand ma gandeam cat am de scris.nici nu mai mancam pana nu venea mama acasa. eu sunt si anemica...si nu prea e bine. am tot felul de probleme.de atunci din perioada aia, am inceput sa am probleme cu stomacul.si nu e prea placut.am ajuns sa fac endoscopie sa vada ce am ca nici apa nu puteam sa beau.asa ca ai grija si aminteste-ti sa papi:*

| LeylaLeyla a răspuns:

Multumesc pentru funda happy

| Morenna10 a răspuns:

Da laughingrolling on the floor chiar mi se intampla foarte des.Si mie mi se face rau...asta din cauza ca am anemiebig grin