| camy_1834 a întrebat:

voi ce mancati toata ziua? de dimineata pana seara?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Cand ma trezesc mananc ce mananca ZAZU!
dar nu prea e bine! ingrasa!
eu la micul dejun mananc :
biscuiti cu lapte
cereale cu lapte
la pranz astazi am mancat mazare cu carne de vita
la cina am sa fac salata, specifica aici in spania... e asemanatoare salatei orientale de la noi...si beau sucuri in prostie...nu prea mananc sanatos

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De dimineata am baut un ceai si am mancat un sendwish, la pranz am mancat cartofi prajiti cu file de peste pane si la cina face mama piure cu ficatei de pui...happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dimineata, o cafea.La ora 10, 00 un iaurt degresat cu cereale integrale.La ora 13, oo, o ciorba(supa), friptura de pui(fara piele)la gratar cu garnitura de legume, in jurul orei 16, 00, pepene rosu sau galben, seara intre orele 19, 00-20, 00, mere sau alte fructe( 2-3 ).

| JustMeFlory a răspuns:

Cartofi prajiti! Am baut cola la greu, am rontait cate ceva(dulce)si cam atat.Nu am o alimentatie sanatoasa!sad

| emima a răspuns:

Eu dimineata nu mananc dupa amiaza mananc numai un fel de mancare in special ceva gatit iar seara mananc ffff putin

| yuli10 a răspuns:

Niste iaurturi cu fructe, eventual actimel ceva; juma de pizza sau vreo 2 snitele de pui... si mai strecor un corn, doua. cam asta mananc in general.

| viki a răspuns:

Daca nu pot sa mai stau nemancata, mananc ce prind.laughing
Incerc sa nu mananc grasimi.big grin

| FearNoEvil a răspuns:

De toate. Nu mananc niciodata acelasi lucru 2 zile la rand. big grin

| Bianca_4346 a răspuns:

Fructe si colalaughingcombinatia perfecta

| Ruxy a răspuns:

Muuulte fructe...si mai putina mancare. Acum daca e sezonul fructelor si mai ales ca stau la tara...sa tot mananchee hee

| adinescu a răspuns:

Chestii comestibile

| camy_1834 explică:

JUstmeflory sa stii ca si eu tot k tine.
nu este bine dar asta e.
sad

| und3ad a răspuns:

Am mancat niste aerhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghetata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâncare, uneori și dulciuri. Mâncare, sunt destul de pretențios și nu mănânc orice. Îmi plac cartofii prăjiți, ciorbele fine (nu grase, cu cât mai puține condimente), unele feluri de pește (cât mai puține oase, ca păstrăvul), tocănițele de pui, spaghetele, probabil ar mai fi și altele dar nu-mi vin acum în minte.
Cât despre desert (dulciuri), aproape orice atâta timp cât arată bine și e dulce. big grin

| me_8399 a răspuns:

Unghiilaughing
imi manank unghiile si oja de pe elewinking
pofta buna!