| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru vegetarieni ce mancati dimineata,dupa masa, seara?

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pisici, câini si zebre

| readytofly a răspuns:

Dimineata nu mananc, la pranz o portie de mamaliga cu branza si smantana/supa de legume, seara mix de legume si chilly cheese nuggets

| RAY a răspuns (pentru readytofly):

Pai si fructe?

| readytofly a răspuns (pentru RAY):

La cateva zile, din pacate, nu ma dau in vant big grin

| RAY a răspuns (pentru readytofly):

Pai esti vegetarian, ma uimesti

| readytofly a răspuns (pentru RAY):

Prefer legumele si branzeturile, fructele nu prea imi priesc

| RAY a răspuns (pentru readytofly):

Ce legume consumi?

| readytofly a răspuns (pentru RAY):

Porumb, brocolli, conopida, morcovi, mazare, uneori cartofi, pot spune ca incerc sa diversific saptamana de saptamana daca gatesc o cantitate mai mare. Mai o vanata, mai un dovlecel, nu am pretentii

| RAY a răspuns (pentru readytofly):

Eu observ ca temperamentul meu, genetica mea incline spre vegetarism, as manca fructe, legume non stop, dar si faci mancare acasa? manci fast food? dulciuri? bei cola? faci sport?

| readytofly a răspuns (pentru RAY):

Fac mancare acasa, mananc dulciuri, beau sucuri neacidulate dar indulcite, fac sport de cateva ori pe sapt.