| emeris a întrebat:

Vi s-a intamplat sa vorbiti cu un baiat(fata fiind) si sa iasa de pe mess fara sa zica nimic? straight face chiar in timp ce vorbeati...si nu se pune problema ca i-a cazut internetul. Chiar va place sa faceti asta?laughing si cu ce scop? sa enervati omu'?laughingwaiting

Răspuns Câştigător
| Chrystyne a răspuns:

laughing Mda...prietenul meu imi mai face asa...
Dar intotdeauna trebuie sa zica "Pa" sau ceva de genul, ca altfel il tratez cu tacere, si nu suporta asta...
Incearca si tu, atunci cand iese, intra iar si te intr. cf, vb putin cu el si iesi de pe mess fara pa, fara nimic...
Atunci o sa iti dea si el seama ca nu e bine :p
Fundita?

5 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Vaiiii. :O Ce nesimtit. straight face
Inseamna ca nu te mai iubeste!

Acum serios, ce naiba?! Nu poti sa dormi noaptea ca a iesit el de pe mess?

| beatrice2 a răspuns:

Da am patit...si eu ies din vorba cu ei instantaneu... da ce sa-i faci//////ma inteleg baietiii:0)

| emeris explică:

Ana, mama, am zis eu ca nu pot sa dorm noaptea de grija lui? nu-ti convine intrebarea mea treci mai departe. ar trebui sa comentezi de intrebarile gen: sa ma dau la un barbat insurat? mai sunt virgina daca am ramas insarcinata?(rolling on the floorrolling on the floor) nu-ti convine pawinking

| saulasadaaamancaric a răspuns:

Eu cam apr la toate fetele fac astalaughing) si dupa aia incepe tel sa sune rolling on the floor

| Andu22 a răspuns:

Exista unele persoane care considera inutile formulele de salut.(pe messenger) Interpretari.ar fi mai multe, e posibil sa te placa si sa faca pe interesantul.winking. sau. e posibil sa nu fie interesat de persoana ta.