| mariaWoW a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa faceti origami si sa va enervati incat sa mototoliti tot? >:

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bună.Nici nu-mi mai amintesc de când am mai făcut origami, deoarece ultima oară m-am enervat foarte tare, realizând ce greu sunt de făcut unele...Mi s-a întâmplat să mototolesc şi câte 10 foi de hârtie, de aceea am şi renunţat.
Baftă.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, in special cand eram mai mica, insa tot nu ma dadeam batuta pana nu imi iesea asa cum trebuie. Acum am mult mai multa rabdare, chiar daca nu prea mai fac origami happy.

| Bianca2505 a răspuns:

Inca de cate ori laughing