| StilSanatos a întrebat:

Vi se intampla des sa visati ca o sa ajungeti nu stiu ce vedete, ca o sa cuceriti pe nu stiu cine? si mai apoi sa va dati seama ca pentru a fi vedeta ai nevoie d pile, bani s. a., si nu sunteti de nasul aceluia pe care vreti sa-l cuceriti? ce parere aveti? visurile din copilarie pot deveni realiate? chiar si acele marete de ex de a deveni presedintele s. u. a?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doresc sa am o familie si o cariera care sa-mi aduca satisfactii atat sufletesti cat si banesti.Nu vreau sa fiu vedeta, nu doresc notorietate.

2 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Cred ca orice fata isi doreste sa devina vedeta, sa aiba multe haine si sa apara in revistehappy
dar nu multe reusesc.
si eu visez cateodata sa devin cantareata si asa ca m`am apucat sa cant la chitara... poate incet incet, dans cateva spectacole o sa fiu apreciatawinking... dar pana atunci mai dureazawinking

| malina_9455 a răspuns:

Eu odata am visat o morga a doua zi a murit vecina mea odata am visat ca primesc o masina a doua zi am primit un lant... poate nu vedete dar ceva pe acolowinking