| Mo a întrebat:

Cat ati fi in stare sa dati pentru a fi sarutat/a de vedeta voastra preferata...vedeta la care visati pe >ascuns?happy

25 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mi s-a sters raspunsul, nu stiu de ce, dar revin. Slujitorul spune: Ce n-as da sa o pot saruta macar odata pe regina/Regina aude, cheama slujitorul la ea, ii pune in fata doua pahare cu apa, ii spune sa bea din fiecare si il intreaba daca simte vreun gust deosebit/Slujitorul raspunde NU/Ei, vezi, asa nu se deosebesc nici femeile intre ele! Morala?

cami
| cami a răspuns:

Poi..probabil as da-o pe logodnica lui, tzoalele sa mi le spele, si...
La prima intalnire...mana pe picior blushing
La a doua...mana pe picior si-un pupic...blushing tongue
Iar la a treia intalnire...mana pe picior, un pupic, si-un pumn in fata laughing..ca doar m-am saturatv de cate ori mi-a pus mana pe picioare laughing
Eh, na...sa sti ca n`as da mare lucru happy

| inna a răspuns:

Toti banii din lume :-x. Justinnnn day dreaming laughing

Janina
| Janina a răspuns:

... ii dau un sarut tongue. ce mai vrea si altceva tongue

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu am o vedeta preferata. Nu visez la nici o vedeta.

| alexa a răspuns:

Vedetele de obicei sunt o joak...eu nu as face nimic pentru a saruta o vedeta pentru ca nu m.as alege cu nimic si nu as face. o doar de dragul de a o face(pe interes)
dar daca as trai aqlo la ei poate ca as fii atat de nebuna inkt sa. l invit in oras, dar nu sa platesc ceva...asa el ramane cu banii si eu doar cu unsarut?:O:O:Onuuuuu

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand ai sa fii cu adevarat matura ai sa vezi ca nu ai da nimic! Daca nu intelegi acum, scrie, pune hartia in sertar, si citeste-o peste 10 ani!

| dulshe a răspuns:

Nu as da nimic, o vedeta pentru mine e persoana iubita, adica cineva care il iubesc foarte mult din toata inima mea, nu pe cineva care simt doar o atractie. Nu cred ca merita sa dau ceva din viata mea pentru asa ceva.

| andreea_8479 a răspuns:

Nimic niciodatatongue
ma mmultumesc cu ce am... daca iubesc sh sunt iubita nu imi trebuie sarutul unei vedetetongue
imi ajunge c am langa minesmug

| lia a răspuns:

Ce vise mai avem si noi happy... oricat am fi noi dispusi sau dispuse sa dam, singura posibilitate este sa o sarutam prin televizor laughing
Nu obisnuiesc sa fac asa ceva rolling on the floor

| Mo explică:

Eu as da (aproape)tot pentru un frantuzesc cu Robert Pattinsonday dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| Crisu_8081 a răspuns:

Visez la Johnny Depp... ce i-as face de l-as prinde... uhlala!big grin insa, este doar un vis... sper sa pot supravietui fantezieilaughing

| ghem a răspuns:

Nimic. ce nu i bun prietenul meu/prietena mea? ce mai trebuie sa mai visez cand am aproape? gizas... voi tinerii astia nu va multumiti cu ce avetirolling on the floorinvatati sa apreciati maicarolling on the floor)))))))

| rapgirl123 a răspuns:

Imi permit sa visez si eu un pic d data asta. Pai daca as fi p platourile din twilight as da 60.000$ si l-as saruta p robert pattinson. pentru 70.000$ las saruta pe nick jonas. iar 50.00$ as da sa ma sarute justin bieber si joe jonas, pe obraz big grin. vise vise si iar vise. vorba ta crisu, de l-as prinde p nick sau pe robert moamaa ce le-as face :X laughing

| adi a răspuns:

Ii ajunge un sarut de la mine.

| Kokolina a răspuns:

As da foarte mult deoarece, binenteles, ca mi-as alege o vedeta speciala.

| dorin_9571 a răspuns:

Nimktongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as da nimic pentru ca placerea va fi de partea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dau cat vrea numai sa faca si curat in casa dupa ce pleaca!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimik...sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeta mea favorita e o fata LADY GAGA la fel ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau un mozol si gata! ce vrea mai mult?

| OneDirectionForever1D a răspuns:

Il IUUUUUBESC PE ROBERT PATTINSON si as da toti banii numai sa il intalnesc...si sa il imbratisez sau sa ii cer un autograf.A! Si sa il sarut pe obraz!

| utilizator.tpu a răspuns:

Nimik