| LifeIsColour a întrebat:

Vi se pare anormal ca o fata sa nu se epileze pe maini? Rog seriozitatehappy

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu.
De obicei părul pe mâini e scurt și blond.

| SimonaCristina a răspuns:

Dca nu esti bruneta si nu este evidenta pilozitatea de pe maini, nu-i nimic anormal.

| lBroken69 a răspuns:

Daca nu se vede, nu-i nimic anormal.

| IQ a răspuns:

Mie nu mi se pare anormal, insa acum depinde de cat par ai pe maine, daca ai par ca un baiat, atunci este anormal si trebuie sa te epilezi.Bafta!

| fluturas111 a răspuns:

Anormal? Eu sunt fata si nu ma epilez pe maini. Poate doar cele care au mult par pe maini sa se epileze si care vad in asta o problema.

| LifeIsColour explică (pentru fluturas111):

Am spus"anormal" pentru ca nici eu nu ma epilez pe maini, nu am mult par si mai este si blond, deci nu se vede prea binehappy, dar toate colegele mele si prietenele se epileaza pe maini, iar uneori cand iesim in grup ma simt putin ciudat..mai ales ca ele vad in chestia asta un lucru iesit din comun, iar uneori fac glume nesarate pe aceasta tema.Multumesc pentru raspuns!

| emarius a răspuns:

Nu e vorba de normal sau anormal.
E vorba de igiena corporala a fiecareia.
Ca femeie cred ca este mai igienic fara par pe maini. happy