| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot spune unei fete intr-un mod ok, fara sa o deranjeze sa se epileze pe maini?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Direct la subiect fara retineri

| Mosotti a răspuns:

Spune direct, de ce sa o deranjeze? Daca o deranjeaza, inseamna ca ei ii place asa, iar daca nu iti place tie, e o problema.
Insa spune-i si vezi ce zice, nu ai alta cale.
Asta e cel mai okey mod. Daca te refuza aia e, daca nu, e bine, nu ai ce pierde.

| Sofer a răspuns:

Ii spui sa se epileze ca e jenant sa stai cu atata par pe maini.

| Mosotti a răspuns (pentru Sofer):

Ai dreptate! Daca e o fata cu cap, nu se va supara ca ii spune, daca se supara, deja o sa se supere si la altele la o adica si deci nu ii va fi bine cu ea, deci inseamna ca nu prea e cu cap.
Deci chiar e un test foarte bun asta.

| alina2k18 a răspuns:

Ii spui direct daca te consideri suficient de apropiat sa ii dai acest sfat, asta nu inseamna ca o sa te si asculte laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dandinelle a răspuns:

Poate daca-i oferi si alternative la epilat si nu numai :gata ai par, te razi ori nu te razi, te razi, te razi!
(desi mi se pare de tot rasul sa rogi pe cineva sa schimbe ceva atat de stupid laughing )
"Sunt o persoana superficiala si prefer fetele care au doar puf pe maini, asa si eu ca barbat ar trebui sa ma epilez daca-mi zici tu, asa ca te rog sa faci in asa fel sa se vada doar puful. merci"

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Mor aici laughing

| CazanMihai a răspuns:

Pune pe altcineva sa ii spuna?