| CravataAlbastra a întrebat:

Vi se pare bun psihologul scolii? Cu ce problema ai fost si cum a decurs evolutia, a ti fost multumit?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte.
Am rugat-o să mă lase să plec cu 10 minute mai devreme de la oră şi a zis "Nu.".

| 熊Panda熊 a răspuns:

Foarte mult. Avusesem un episod in viata ce m-a facut sa ma izolez de toti oamenii, aproape absolut toti, si plangeam toata ziua, aveam ganduri intruzive, mi se facea rau de cat eram de suparat. Asa am dus-o vreo o luna, am mai fost la specialisti in timpul acesta, dar doamna psiholog de la scoala m-a ajutat cel mai mult in situatia aceea. Foarte tragica a fost perioada aceea si mi-a schimbat mentalitatea (gandesc mai matur acum ), dar sunt bucuros ca am trecut peste si acum sunt fericit happy! Merita sa mergi, probabil depinde si de talentul psihologului.