| alexandruanghel a întrebat:

Vi se pare ca acesti tenesi au trasaturi pentru fete? https://www.bershka.com/......16288.html sau sunt 100 % barbatesti :D?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se par mai degraba pentru femei.

| devilshelp a răspuns:

Mie imi plac si nu vad de ce ti s-ar parea pentru barbati. Adica par unisex. Problema e sa gasesti marime buna

| alexandruanghel explică (pentru devilshelp):

Am gasit marimea mea, am fost azi in magazin dar am fost in dubii, mi se par cam feminini.

| devilshelp a răspuns (pentru alexandruanghel):

Par putin feminini, dar daca stii sa ii introduci corect in tinute nu va fi nicio problema