| NoName05291 a întrebat:

Vi se pare mai frumos in liceu decat in generala? De ce? Vreau pareri

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Atât clasele primare, cât şi cele gimnaziale şi liceale, sunt minunate în viaţa oricărui copil însă părerea mea este că anii de liceu, sunt cei mai frumoşi, ani care îţi vor lăsa multe amintiri chiar şi cu trecerea timpului...

Pa-pa.

| Sqk00 a răspuns:

In liceu e cel mai frumos. Iti faci prieteni noi, socializezi cu mai multi oameni, si se zice ca in liceu te maturizezi cel mai mult.

| OnuOnulică a răspuns:

La liceu e mult mai frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot spune ca in generala eram mult mai fericit decat sunt acum la liceu.

| dorin1990 a răspuns:

Fiecare ciclu din invatamant are momentele sale speciale, nu pot face comparatie intre cele 2, ca si cum orice perioada din viata are frumusetea ei.

| NoName05291 explică:

Multumesc mult de raspunsuri!

| Radioactive23 a răspuns:

Da. in liceu nivelul social este diferit fata de cel din generala colectivulfiind altul. in liceu ai ocazia sa traiesti ce imai frumosi ani...e cu totul atlfel