| michyy a întrebat:

Vi se pare normal ca iubitu sa va puna mana pe sani in timp ce sa sarutati?

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser a răspuns:

Mie mi se pare absolut normal nuraised eyebrows

doar de asta se numeste iubithappy

dar daca nu vrei sa iti puna mana ii zici frumos si politicos in fatawinking

daca nu mege nici asa nu e de binebig grin

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca asta depinde numai de tine. Ii permiti sau nu in functie de ce vrei de la o relatie. Daca vrei o relatie pasionala si nu te intereseaza durata ii permiti. Daca vrei ceva mai frumos, mai romantic eu cred ca nu permiti asa ceva pana dupa ceva timp de relatie. Conteaza cum te simti tu. Daca ti se pare aiurea ii spui baiatului sa inceteze.

| yellowalien a răspuns:

Why not? Bine, depinde si de cat timp esti cu el si in ce "stadiu de intimitate" ati ajuns. ca asa. daca dupa 1 saptamana-2 de relatie incepe sa te pipaie, nu prea mi se mai pare normal.

| medgirl a răspuns:

Eu cred ca depinde de cit de multe ii permiti, daca nu te deranjeaza cred ca e normal, insa daca nu iti este placut cred ca nu e normal, el stiind ca nu vrei, sa o faca.-->asa cred eu

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e iubitul meu, avem o relatie serioasa, am varsta potrivita si avem ceva luni impreuna, atunci, da, nu am nicio problema!

| Petronela a răspuns:

Foarte normal

| Goofy77 a răspuns:

Este un gest reflex si daca nu iti plece ii spui :" ori ne sarutam ori ne pipaim?"

| LucianaaaX a răspuns:

Absolut normal.

| x_7728 a răspuns:

Cred ca depinde si de cat timp sunteti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc