| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare un motiv important, lipsa sanilor, ma refer ca marime, in a te desparti de o fata?

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Posibil

| HBK a răspuns:

Daca s-a ajuns ca o relatie sa depinda de un asemenea criteriu, este dovada de imaturitate.

mira
| mira a răspuns:

Motivul pare neserios, dar daca aceasta particularitate anatomica intra in conflict cu preferintele si gusturile omului nu te poti impotrivi. Exista si barbati care prefera sanii mici.

| Anduciu a răspuns:

Cea mai clara forma de manifestre a prostiei.

| Angiutssa a răspuns:

:ONormal ca nu! Cat de idiot sau obsedat sa fii ca sa te desparti de o fata doar pentru ca nu are ditai boxele o. O?!

| Orannginna a răspuns:

A te desparti dintr'un motiv ca asta mi se pare curat cretinism. Intr'o relatie trebuie sa ne apreciem reciproc modul de a gandi si a ne comporta, nicidecum sa avem impedimente de acest gen. happy

| Iubesc Limonada a răspuns:

Daca un baiat se desparte de o fata din aceasta cauza inseamna ca este un tampit si ca nu stie sa aprecieze o fata la adevarat ei valoarehappy

| Seline a răspuns:

Depinde ce iti doresti de la fata respectiva, depinde si ce varsta are. Daca vrei sex conteaza, daca vrei o relatie serioasa atunci sanii nu ar trebui sa fie o mare problema.

| deel a răspuns:

In nici un caz!:O baietii care fac asta mi se par niste mitocani perversi!

| Limba a răspuns:

Nu

| LoooVe <3 a răspuns:

Nu, nicidecum!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am observat ca baietii sunt atrasi de un bust generos si mereu vor fi atrasi de fetele cu bust generos iar fetele cu un bust mediu sau neexistent vor fi lasate la urma. Mi se pare un motiv neserios sa te desparti de o fata din cauza bustului, dar nu cred ca exista multe cazuri de genu. Daca nu vrei sa fi cu fata respectiva pentru ca nu are un bust generos nu te combini cu ea.