| mariaelenoiu a întrebat:

Vin sarbatorile si am o prietena careia as vrea sa ii cumpar un cadou (rochie)
Am gasit un site care mi-a placut foarte mult
http://baby-doll.ro/rochii-ocazie

Voi ce rochie imi recomandati?
Are 19 ani, e mai slabuta, deci s-ar incadra la clasa S. ii place sa se distreze.

Deja am dat email si e posibil sa imi schimbe produsul in cazul in care nu se potriveste. Nu m-am hotarat pe model

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Daca ii place sa se distreze ti-as recomanda sa ii iei rochia asta : http://baby-doll.ro/rochii- ocazie/rochie-alba-sensual-sofia-s-m-cod-113. Dar nu sunt foarte sigura ca este potrivita pentru o fata de 19 ani.
Mie sincer imi place asta: http://baby-doll.ro/rochii-ocazie/rochie-de-ocazie-spicy-paula-s-m-cod-137

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rochie de ocazie Spicy Paula S-M

| sofstatics a răspuns:

Http://baby-doll.ro/......-m-cod-120
Această rochie, mi se pare perfectă pentru o fată de 19 ani. Celelalte mi se par prea încărcate.
Baftă!

| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Daca e slabuta si ii place sa se distreze ar merge o rochita mulata nu prea scurta dar totusi asa "salbatica" decoltata la spate sau cu un model cv pentru a atrage atentia la petreceri. Cauta pe net asa ceva si sigur o sa ii placa.

| mariaelenoiu explică:

Ce rapizi sunteti big grin Spicy Paula are o culoare foarte placuta. Si modelul se potriveste bine! Pe de alta parte mie sa nu i se para prea complicata happy Ar fi o variata si cu modelul Red Desire dar mi-ar fi placut sa aiba ceva lucios, mai de club