| Raluca_7548 a întrebat:

Vine banchetul si...sad rochia e problema cea mai mare. daca am 1.65 si 55 kg.merge o rochie pana deasupra genunchilor?

Răspuns Câştigător
| dEutSa_8892 a răspuns:

De ce ai pus intrebarea asta?!
ti se pare ca esti plinuta?! sau ce?!
stai linistita nu esti tongue
eu am 1, 70 si am 52 de kg laughing... da` preferam sa am mai mult, da` nah, daca mi-am pus sa slabesc laughing...ma rog, sa revenim la intrebarea ta tongue

da, nu are de ce sa nu mearga, incearca o rochie deasupra genunchilor, da` nu mulata, mai "vaporoasa" asa tongue...astea se poarta acum, si cred ca te-ar prinde bine tongue.plus de asta incearca si niste pantofi cu toc mai mare, sa pari mai inalta, si o genunta si gata happy...sau incearca o rochie mulata, dar pe tot corpul daca ai ce sa-ti pui in evidenta happy

11 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Daca ai picioare frumoase sigur ca da cu conditzia sa porti si pantofi cu toc, super distractzie maxima!

| eb4ever a răspuns:

Eu personal cred ca ar merge pentru ca ai inaltimea de 1.65 iar greutatea de 55 kg deci este exact diferenta de 10(cea maxima). Poate in aste saptamani pana la banchet sa mai faci niste miscare si sa nu mai mananci dupa ora 18 dar cred ca stii ca masa de dimineata e cea mai importanta asa ca nu trebuie sa ti lipseasca!

| Alyyy a răspuns:

Depinde de picioarele tale, nu? si eu sunt tot clasa a 8a si vine banchetul si am inaltimea de 1.68 dar sa stii ca am colege care au aproape aceleasi dimensiuni cu tine si nu isi fac probleme in legatura cu picioarele.depinde de conformatia tahappy sfatul meu, probeaza mai multe modele si care te avantajeaza si iti place e perfecta! nu trebuie sa te stresezi de inainte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sigur că merge.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am si eu un sfat pentru tine! rochia tr sa fie exact pana la genunchi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar merge numai k ar trebui sa iti ei o pereche de pantofi cu tocul mai inalt... oticum distractie pklacuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa ei pana la genunchi dar de pide de picioare daca le ai frumoase poti sa ei deasupra genunchiului. succces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge nu iti face grijihappy

| bibuuu a răspuns:

Bineinteles k merge si eu cunosc multe colege care au inaltime si greutatea ta care isi cumpara rochii[pentru. banchet]deasupra genunchilor Distractie placutawinking.

| danutsa04 a răspuns:

Da merge
eu sunt cam ca tine asa
dar ia-ti niste tocuri sa te faca mai inalta happy
distractie placuta :*