| B3stgirl a întrebat:

Vine Craciunul si m-am hotarat impreuna cu mai multi colegi sa mergem cu colindul pe la profesori. As vrea sa ma ajutati cu niste colinde mai frumoase si sa fie usor de cantat ca nu toti avem voce, dar nu de-alea pe care le stie oricine. Merci si dau funda.

Răspuns Câştigător
| KrUeLlA a răspuns:

Buna.si noi avem de gand sa facem acelasi lucru. avand in vedere ca ai spus ca nu aveti toti voce, ar fi frumos sa cante unii la chitara.sau la alte instrumente daca se pricepthinking si colinde.toate sunt frumoase.thinking daca puteti ridica vocea sus sau sa o coborati destul de jos incat sa cantati " la Viflaeem colo`n jos" parca asa era titlul.nu mai stiu sigur. funda?happy