| elektrix a întrebat:

Vine sezonul de deschidere al patinoarelor si inca nu stiu ce patine sa-mi iau... dar principala problema este ca in Buzau nu prea gasesc patine prea performante si trebuie sa caut sa le achizitionez dupa net dar sa mi se si potriveasca marimea de la picior cu cea a patineistraight faceCine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Istoc_Felix_1997_nFDr a răspuns:

Marimea patinelor este aproape la fel ca a celor de la papuci doar ca patinelor le ia aproximativ 10 zile sa se acomodeze cu piciorul!