| AS1995 a întrebat:

vreau sa imi gasesc tatal sad dar nu stiu cum si de unde sa incep pentru k stiu decat numele sau, si k locuia in Buzau acum nu stiu daca tot in Buzau locueste.As vrea f mult sa il intalnesc aa, si app eu nu mai stau in Buzau de multa vreme :cine ma poate ajuta primeste funda multumesc.

2 răspunsuri:
| Archdaemon a răspuns:

Mai intai du-te in Buzau incepe sa il cauti de acolo, fa rost de numarul de telefon al lui sau macar al unui prieten, fa un anunt si nu iti mai pierde timpul pe TPU daca vrei sa iti maresti sansele...

| TheBlackAng3l a răspuns:

Daca,chiar vrei sa il gasesti incearca pe facebook
baga in lista de prieteni multi oameni din buza si incepe si explica-le, vorbeste cu ei, poate, poate...