| anonim_4396 a întrebat:

Vine teza la mate si nu prea am chef sa stau sa invat vreau ceva idei cum asi putea sa copiez?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine iei 5 cu ce stii, decat 1 cu copiatul!

| Firefly a răspuns:

Si la romana ai copiat nu?(Nu prea stii sa scrii)
Daca nu iti place la scoala, te poti lasa de ea, bucura-te ca sunt numai 10 clase obligatorii.
Adevarul e ca doar ce ai in cap conteaza.Degeaba copiezi tu si iei nota mare daca nu ai nimic in cap...Nimeni nu te va intreba niciodata ce nota ai luat la vreo teza ci isi vor dea seama imediat cat de duce capul numai atunci cand vei deschide gura.Iti sugerez sa nu te mai minti singura cu copiatul, ci sa inveti, caci putina matematica elementare nu strica (Tine de cultura ta generala).
Succes!

| Narfundo a răspuns:

Ma crezi ca am rugat profele sa ma ajute?^_^la mine a tinut, tu faci cum sti.

| Alina a răspuns:

Www.viatadeliceu.ro;) gasesti acolo :)

| Dizzy a răspuns:

Cum poti sa copii la mate?

| Visatoarea a răspuns:

Scrie pe pereti daca, sau pe parchet!

imbraca-te in fusta si copiutele baga-le sub strampi, cand nu e atent/a hop trage fusta mai in sus. daca e profesor si mai bine nu ar indrazni sa se uite sub fustita ta. laughing

baftaa

| BRG a răspuns:

Mai bine învaţă, a copia este similar cu a fura.

| ela_9708 a răspuns:

Simplu:trebuie sa le faci cat mai mici si sa le bagi sub o bluza largabig grin da sh u funda:*

| AmokZahltag a răspuns:

Scri si tu pe banca, iti faci copiute, stai cu caietu' sub banca, intre picioare, metodele sunt nelimitate. Eu am maine teza happy