| eu_6095 a întrebat:

Vine ziua indragostitilor si nu stiu ce sa ii iau prietenului meu.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Depinde daca si el crede in magia acestei sarbatori imprumutate! Caci daca nu crede...

| cristal_7578 a răspuns:

Pai... poti sa i faci o pernutza in forma de inimioara personalizata... poza voastra, un mesaj de dragoste, sau poti sa i iei o bratara sau lantisor din argint si un pandantiv din ala pentru indragostiti.pastrezi u jumatate si cealalalta i`o dai lui, sau intr-o rama in forma de inimioara pui poza ta cu un mesaj de dragoste, un ursuletz de plus fttt mare.nu mai stiubig grin

| xitty a răspuns:

100% ceva care sa semene cu tine, sa te reprezinte.
eu consider ca ce ti-ai lua tie, i s-ar potrivi si lui.nu crezi?