| R0011 a întrebat:

Dupa cum bine stiti, mai este putin si vine ziua indragostitilor. Ideea e ca nu prea stiu ce sa.i cumpar prietenului meu. M.am gandit sa.i dau un lantisor cu initiala numelui meu, ma puteti ajuta cu un site de unde as putea cumpara? Sau alte sugestii, sa fie cat mai dragut?puppy dog eyes Multumesc si funda.puppy dog eyes

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iarna încă nu a trecut, îi poți cumpăra un fular, te va purta la gâtul lui.
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la Sabrini

| buburuza2007 a răspuns:

Eu zic mai bine sa puneti bani amandoi si sa mergeti undeva unde sa petreceti momente frumoase numai voi 2 si sa va bucurati de relatia voastra, lanticul se poate rupe, dar amintirile raman

| dbcovrigeldb a răspuns:

Am aceeasi problema straight face eu m-am gindit sa ii cumpar un parfum dulcee happy si sa pun in rama o poza cu noi doi ). Succes!