| Luv you a întrebat:

Vineri am premierea, poate cineva s ma ajute, nu stiu cu ce s ma imbrac. (Am 13 ani jumatate). Pls idei, dau fundita pentru cel mai inspirat

Răspuns Câştigător
| Nameless a răspuns:

Depinde de ce haine ai. Eu, anul trecut la premiera, m-am imbracat intr-o salopeta cu pantaloni scurti ( de culoare albastru deschis, cu multe buzunare, fermoare. era fff draguta)[ bretelele de la salopeta se puteau da jos sau se puteau lasa in fata...], un tricou alb cu putin negru ( la baza)... o pereche de ciorapi subtiri, culoarea picorului si opincute albe happyNu stiu ce gusturi ai tu, poate preferi sa porti fuste. mie nu-mi plac fustele :p

2 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Deci ok si eu am vineri premirea si eu iti spun cu ce o sa ma imbrac cu blugi si un tricou nu trebuie sa iesi in evidenta cu nimic mai ales ca celelalte clase vor fi si ele acolo si nu vrei sa te faci de ras noi avem si uniforma avem un sarafan care il luam peste deoarece este obligatoriu la premiere sau daca chiar vrei sa iesi putin in evidenta ia o fusta cu iegari si un tricou poate si un bolero si gata super ok! succes sa iei premiul 1
fundita? :X

| Cosmina_1622 a răspuns:

Pai si eu am 13 ani si ma imbrac cu o fusta niste sandale pe glezna si un tricou alb cu gurelurul negru ...nu te machia prea tare fii cat mai naturala. iar parul doua cozi impletite...