| Luiza_2688 a întrebat:

Vineri e ziua de nastere a celei mai bune prietene. Dati-mi exemplu ce as putea sa-i iau in afara de bijuterii, parfum. Vreau sa fie ceva special

9 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Eu i-am luat prietenei mele cele mai bune următorul cadou
-O felicitare cu cele mai bune urări
-O bluza colorată, foarte frumoasă
-O trusă de machiaj
-O carte interesanta
-Un parfum de la D&P
Stiu că ai zis fara parfum dar asta i-am luat eu si a apreciat enorm.
Mai mult conteaza gestul decat ce i-ai luat. Sunt sigura ca v-a aprecia si cel mai mic si ieftin cadou.

Succes!
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!
La multi ani pentru prietena ta!

| Piiink a răspuns:

I.ai un lantisor big grin sau un ursuletwinking o sa.i plakaa big grin apropooo lma pentru ea big grin funda? puppy dog eyesbatting eyelashes

| buterfly a răspuns:

Pai ai putea sa pui o poza cu voi 2 in rama si sa-i scrii ceva frumos pe spate:X:X
Sau is acum tot felul de obiecte gen: pentru cea mai buna prietena:de la cani pana la tot felul de brelocuri, etc...
Si pe langa astea poti sa-i mai iei ceva daca vreitongue
Sper ca te-am ajutat!big grin

| Angelofdemon a răspuns:

Lucruri personalizate.happy
o felicitare cu urari si ceva ce crezi ca ii va folosi.happy
Esti prietena ei trebuie sa stii ce isi doreste si ii lipseste si ce ar vrea sa primeasca ce isi doreste.happy
Si scumpa mea gestu conteaza nu trebuie sa ii iei palate bijuteri etc.happy
Sa`ti traiasc prietena.happy
te puup.
funda?:*

| superDezastrul a răspuns:

Iai o rama foto digitala...eu zic ca e misto... pop.da si tu un vot macar daca nu funditahappy

| minnieee a răspuns:

Eu am primit de la ea de ziua mea o cana personalizata cu o poza cu noi 2 si o bratara.Ai putea incerca ceva personalizat sau ii poti lua un lant cu un medalion de ala cu o inima rupta in 2 si una o tii tu si una o tine ea.

| mirunaana a răspuns:

O perna personalizata.ai putea imprima o poza de-a voastra impreuna, cand ati fost undeva si v-ati distrat, sau aveti amintiri frumoase in legatura cu acea poza...

| Fresh a răspuns:

Poi fa cum am facut eu laughing...am fost cu un prieten si i-am luat o stampila pe care scria numele ei si S.L.R. sau o cravata care sa scrie numele ei si dupa aia BOSS happyhappylaughing diferite chestii du-te la personalizari big grin

| balonase a răspuns:

Iai un ursulet sau perinita care sa scrie ceva in gen BFF sau ceva legat de ea si de tine