| edy132 a întrebat:

Salut.se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu stiu ce i-as putea face cadou(are 14 ani si face 15). nu vreau bijuterii, haine, jucarii de plus pentru ca deja are. Vreau ceva simbolic dar sa nu fie plictisitor si care sa ii foloseasca. Iar de craciu?

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ce-mi place atunci cand e ziua cuiva si cineva spune varsta si numarul de ani imediat dupa. Nu e ca si cum ai trece de la 14 la 25, nu?

| dedfgv a răspuns:

Ceva pentru camera ei(un tablou mai ciudat, sau vreo statuie ceva...egipteanalaughing )iar de craciun. un costum de craciunita sau unul de ren. poti sa te costumezi tu intr-un mos craciun...eu am facut-o si o fost foarte amuzantlaughing

BAFTA!

mariana
| mariana a răspuns:

Un cadou frumos ar fi o rama de fotografie in care sa pui o poza cu voi doua, la care sa atasezi si o felicitare in care-i scrii ceva din sufletul tau. Nu costa prea mult dar place. Poti de asemenea sa-i cumperi un album foto, in care-si va aduna pozele, care-i plac cel mai mult si care le-a transpus, pe format hartie.
Desigur sa-i duci si ceva flori, care stii ca-i plac ei mai mult.
Petrecere frumoasa si multa sanatate.

| edy132 explică:

Ely de unde sa iau " un lantic cu o inimioara "LOVE" rupta pe jumatate "LO" la ea iar "VE" la tine!"? si cat costa unul big grin.

| edy132 explică:

Ziua ei este pe 1 Noiembrie si m-am decis ce sa ii iau. Ea nu are telefon mobil il foloseste pe al mamei ei si m-am gandit sa-i dau telefonul meu. Nu este stricat arata foarte bine si este mai de fete, iar ei ii place rozul... :P. Uite o poza cu telefonul : http://img526.imageshack.us/img526/2552/alcatelmandarinaduck3.jpg
Arata exact asa... Ce crezi? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti face un tort la comanda. Eventual cu o poza cu voi doi pe ea happy

| Sisi0748 a răspuns:

O cutie simpatica pentru bijuterii, eu am primit o astfel de cutie si sunt f.multumita http://www.thegift.bizoo.ro/......--evantai-

| evafanaruto a răspuns:

A...nu prea e folositor dar poti sa-i iei o statuie cu ceva gen mitologic sper ca te-am ajutat

| Pufulete_4230 a răspuns:

Uite aici ai mai multe variante: www.catman.ro

| Cryss_5274 a răspuns:

Okeyy
deci ceva simbolic thinking
Ai putea sa ii iei un catelus :]
sau eventual daca nu ii plac caini ai putea sa ii iei o pisica
Amintesteti ca marimea si rasa conteaza
la pisica preferabil :mica si alba, sau gri
La caini:preferabil, bichon maltez alb sau ai putea sa ii iei canis