| Ronni a întrebat:

Voi ați plâns vreodată la sfârșitul anului școlar? Dacă da: de ce sau pentru cine?

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Daa, am plâns când am terminat clasa a 8-a pentru că a venit doamna dirigintă la mine şi mi-a zis nişte chestii care m-au făcut să mă cutremur ( lucruri de bine ), după care mi-a zis că mă iubeşte. Evident că am început să plâng, şi după cum am plecat de la ea au venit colegii să mă îmbrăţişeze şii am început să plâng şi mai tare. laughing).

Decii, da. am plâns.
O zi bună să ai!

| Evelyn666 a răspuns:

Da, de fericirelaughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Normal ca NU.

| Fridăm a răspuns:

Sincer? Nu. Sunt mai greu de pătruns şi ''impresionat''. Da, îţi pare rău în a8a şi a 12a că te desparţi de colegi, dar nu rezolvi nimic cu plânsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am plans, si inca plang cand imi amintesc de prietenii mei, in special de o colega sad

| Somebodyღ a răspuns:

Sigur ca da, pentru ca este un sfarsit, pentru ca te va desparti o perioada lunga de oamenii dragi pe care i-ai intalnit acolo si cu care ai legat prietenii frumoase. O sa vezi cat de mari sunt regretele cand se incheie o etapa din viata, mai mult decat un an scolar, mai ales unde a existat o legatura profunda si unde singurul pansament sunt sperantele revederii. Lacrimile sunt regretul despartirii! happy