| BeHappyForMe a întrebat:

Voi ati cumpara haine de pe hi5 de la fete? ca as fi tentata sa cumpar.

Răspuns Câştigător
| Loka a răspuns:

Ahh sincer nu[-x mai bine mergi intr-un magazin si iti alegi ce-ti place

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Vezi trendzone.ro Acolo poti sa faci si schimburi de haine, accesorii etc. totul este sa nimeresti persoane OK. Asta cred ca de fapt este treaba pe orice site unde vrei sa interactionezi cu alte persoane.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am cumparat de la mai multe fete unele sunt serioase altele nu se tzin d cuv parerea mea ar fi ca sa ai grija de la cine iei