| JIJ a întrebat:

Voi ati luat bacul, a fost greu?

5 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Daca inveti iei bacul...eu am invatat in ultimele 4 zile inainte de examen la romana cat n-am invatat in 4 ani si mi-a picat un subiect pe care abia daca l-am citit de 2-3 ori si totusi am luat cea mai mare nota din clasa. Apropo nu te gandi sa nu inveti ceva pentru ca nu crezi ca o sa pice, eu asa am facut si asta s-a intamplat.

| LolaLollita a răspuns:

Sigur ca l-am luat, in 2011 in prima sesiune (cand a fost tot scandalul cu camerele video si au picat foarte multi).
Cred ca oricine isi da interesul, il poate trece. Nu cu o nota stralucita daca nu se invata foarte mult, dar se poate trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai am un pic si dau bacul si e greu pentru copilul care nu invata

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Nu l-am luat, l-am picat cu 5, 20

| yezwerg a răspuns:

Eu nu am dat inca bacul, dar pot spune ca daca inveti din timp, nu ai cum sa nu-l iei.Trebuie doar sa inveti logic, nu sa inveti fara sa faci corelari. Daca ai vointa, orice se poate, chiar si imposibilul.