| ArcasulAlpin a întrebat:

Ati luat bacul?
Daca da, cu ce medie?

5 răspunsuri:
| NPA a răspuns:

Da,7,73, mi-a scazut media nota la mate, 5straight face

| AddXf a răspuns:

Inca nu l-am dat laughing Mai am pana atunci laughing

| iluminous a răspuns:

Hai sa iesim in strada sa facem o revolutie pentru a scoate BACALAUREATUL! Este un nenorocit de examen ce face atatia tineri nefericiti big grin
Puneti in naiba mana si invatati, nu mai injurati si plangeti!
Voi sunteti singuri vinovati ca sunteti vacari si nu sunteti in stare de a promova un examen!
Ce ciuda imi este pe nenorocitii astia care nu au un gram de cultura generala, un gram de motivatie sau un centimetru de verticalitate, ca sa dea vina pe ei pentru insuccesele lor.
Cat s-au degradat generatiile de dupa '90