| Daria a întrebat:

Voi aveti note bune la scoala sau nu prea?laughing

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Note oscilante!
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Sau laughing
nu...serios...cea mai mica nota a mea este 8
Anul acesta, media generala pe primul semestru a fost 10 curat

| RXN a răspuns:

Fiind in clasa a XI-a, la profil filologie, da.In momentul de fata, cea mai mica nota e un 7. M-am ales si cu destul de 5 prin a IX-a,dar cu siguranta luam note mai mici in scoala generala.
Faza e ca am profesori foarte buni,care au habar sa predea cum trebuie, iar eu nu trebuie sa fac prea mare lucru decat sa fiu atenta in clasa, eventual sa mai repet ceva acasa.

| Narcis2007 a răspuns:

In generala aveam note foarte bune...la liceu au cam scazut

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Intre 10 si 10. cat de prost poti sa fii sa iei o nota mai mica de 9.

| andreeafbz a răspuns:

Si bune si nu prea big grin. cea mai mica nota a mea a fost 6 :-(( dar am iesit a doua din clasa

| Catalina2000 a răspuns:

Intre 8 si 10 happy tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem note bune, dar nu prea.