| maya_1225 a întrebat:

Voi aveti prieteni adevarati? care a fost cea mai mare lovitura primita de la un "prieten adevarat"? l-ati iertat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A fost odata... aveam o prietena ei bine nu chiar adevarata, dar ne intelegeam super. Ei si, a aparut in peisaj o alta fata care pur si simplu mi-a furat-o. Acum ele stau amandoua continuu si ce e mai rau e ca aceea fata acum si-a luat fite si etc. pentru ca umbla cu fata aceea. Mda, si de atunci mi-am pierut prietena:-

| Alice a răspuns:

Hei Deea.
da am "prieteni" adevarati dar din multimea aia de 1000 de prieteni doar 10 sa zic sar in ajutorul meu.
prieteni adevarati ii gasesti greu doar cand ai nevoie de ceva, sau atunci cand iti sunt alaturi de tine la greu si nu te lasa balta.
Cea mai mare lovitura de la prietena mea a fost prima data ca s-a imprietenit cu o panarama cu care eu ma certasem cu ea si mi-au furat iubitul.
iar a doua: A vb cu prietenul meu sa ma paraseasca doar pentru ca ea nu avea.
greu.
si intr-un final am iertato dar nu 100% doar 50% si acum incerca sa-mi recastige increderea dar in zadar.
ciuz.:*

| hehehe a răspuns:

Am iertat-o. dar nu am uitat happy
I-am spus o chestie doar ei. apoi, ca sa dea bine in ochii unui tip i-a spus si lui. si tipu ia spui iubitului meu de pe vremea aia. si asa ne-am despartit :-) Asta s-a intamplat acum un an.
Sunt o fire foarte razbunatoare. asa ca nu am uitat-o si de cate ori am avut ocazia, m-am razbunat happy Stiu ca nu e corect. dar mi-a dovedit ce prietena-mi era big grin
Nimeni nu se mai poate numi prieten in ziua de azi :p

| oana_2914 a răspuns:

Deea...sincera sa fiu da am "prieteni" adevarati si toti sunt langa mine doar la bine...eu sunt langa toti mereu dar ei nu.
cred ca cea mai mare lovitura a fost din partea celei mai bune prietene cand mi-a furat iubitul(s-a intamplat acum 3 zile)si nu, nu am iertat-o si nici nu am sa o iert...