| ΞJustΞмэΞ a întrebat:

Voi ce ati alege intre Xbox 360 si PlayStation 3?

6 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Nu fa greseala sa-ti iei Xbox.
De ce?
1. Nu-i de calitate => Calitate chineza.
2. 3 Red Rings of death (cea mai desa eroare de legatura GPU-CPU)
3. Daca vrei sa joci jocurile online trebuie sa deti un account gold care te costa bani lunar sau anual.

Playstation 3 este mult mai bun. De ce?
1. Calitate japoneza. (Japonezii fac cel mai bun material din punct de vedere tehnologic)
2. Joc gratuit online - messenger - facebook adica acces la internet prin el.
3. Blu-Ray device - cel mai sigur sistem de citire.

Sunt mai multe treburi. Dar gandeste-te inainte sa cumperi ceva. Ai grija de tine!

| FantaZEW a răspuns:

Xbox 360 dar eu le am pe amandoua si mi se pare ca xbox 360 ca e mai bun

| skinhead99 a răspuns:

Eu m-am jucat in acelasi timp pe am2..si xbox-ul este mult mai bun..se vede clar la grafica! happy Eu iti recomand Xbox 360 daca vrei sa-ti cumperi.

| Craftt a răspuns:

Xbox 360. Dacă vrei să-ţi spun de ce, spune-mi.

| xPustiu a răspuns:

Xbox 360 o avea el o grafica de minune dar are si niste erori eu ti-as recomanda ps3happy

| RobyKuTzuuu a răspuns:

Xbobx 360