| CARLI a întrebat:

Voi ce ati face daca baiatul pe care il placi si te place va merge undeva cu tine si mai multi colegi intr-o tabara de o saptamana? Cu toate ca sunteti momentan amici? V-ati "conbina" sau apropia mai mult de el?

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Nu il forta. Pentru inceput incearca sa va intelegeti bine, sa comunicati...sa te apropii mai mult de el.Graba strica treaba! Incearca in aceste zile sa iti imbunatatesti relatia cu el si daca si el te place totul va veni de la sinewinking. Succes:*

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Ms de funda>big grin

| Ioana998814 a răspuns:

1. ce e aia 'conbina'? nu ai 'm' la tastatura? 2. normal ca m-as apropia mai mult de el si dupa aceea poate cine stie...