| FloriiDirectioner a întrebat:

Voi ce credeti e mai bine sa spunem adevarul sau sa mintim? Chiar daca adevarul doare e mai bine sa il spunem decat mai traziu.(parerea mea)

2 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Daca te gindesti prea mult sa spuii adevarul, minciuna tio ia inainte

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Da e mai bine sa spunem adevarul la inceput decat mai tarziu ca poate fi mai rau daca mintim ca oricum se va afla intr-o zi si atunci iti va parea rau ca n-ai zis adevarul de la inceput.Asta e parerea mea