| gaby_1815 a întrebat:

Voi ce credeti : fetelor le plac in general baietii rai?

Răspuns Câştigător
| Kaaatyyy a răspuns:

Pai
De obicei da...Eu ma gandesc ca se uita prea mult la filme.Adica acolo...toti baieti rai au ceva bun in interior si chestii din astea si ca daca ii vor atrage acestia le vor iubi mereu, sau ceva de genulaughinglaughinglaughing(vise omulelaughing)
Poate ca o considera o provocare...Adica daca "El" e mai periculos..."Ea" va incerca sa-l atraga de partea ei, si daca fata mai e si usor influentabila, chestia asta va duce mai mult sau mai putin la o decadere a personalitati.(Parerea mea)

Stii cum se zice prin filme"Fetelor bune le plac baieti rai"laughingrolling on the floor
De fapt si celor rele le plac baieti railaughing

4 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Fetelor nu Pitzipoancelor da.

| ღByByღ a răspuns:

Eu sunt fata si, da!

| katherine_7127 a răspuns:

Mie, ca fata, pot sa spun cu siguranta ca DA! Pana cand ajung sa fie rai si cu mine, si atunci le spun doar pa, pa. Pe cele mai multe dintre noi ne atrage atitudinea de bad boys, si probabil fetele vor incerca cateva relatii de genu', ca sa se intoarca intr-un final tot la baietii cuminti, care le iubesc. Sper ca te-am ajutat si nu am fost prea sentimentala. laughing

| fluturas2 a răspuns:

Da imi plac genul de baieti care sunt rai