| ciobanu69 a întrebat:

Am 1.76m si 148kg, credeti ca fetelor le plac baietii mai grasuti?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

PAI, fiecare cu gusturile lui, pai... unelor le plac cind baietii sunt mai grasuti, buni la suflet si ingrijiti, dar nu la toate, oricum ar trebui sa slabesti :*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le plac fetelor asa grasute ca tine ca cele slabute nici nu se uita la tine.

| Liviu a răspuns:

1,76 si 148?
Hmmm si care eu credeam ca la 1.80 aveam mult 100 de kgstraight face (am mai slabit 3 laughing )
Ce pot spune...
Trivia mai jos
Si daca nu e o minciuna.
Tine regim ca in curand nu o sa mai fii prinre noi prietenehappy

| bebetho a răspuns:

148 kg înseamnă grăsuţ?
Categoria Trivia/Amuzante e mai jos!

| bebetho a răspuns:

În raportul înălţime-greutate dintre măsurătorile date de tine ţi se pare doar grăsuţ?laughing
Categoria Comics e câteva etaje mai jos.