| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

Voi ce faceti ca sa scapati de tristete?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ascult muzica, imi fac proiecte de viitor, fac oamenii de zapada in ultima vreme.Deja am 2big grin
La cum ninge sigur mai fac cel putin unul.Nu pot sa fiu trista cand e iarna. Pur si simplu, nu pot. E magic day dreaming

13 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu incerc sa scap de tristete.Fiecare om are momentele lui si ar fi chiar nasol sa fim doar oameni fericiti.Cand sunt trista pur si simplu ascult melodii triste, stau singura, plang.

| arysa a răspuns:

Scriu in jurnal, ascult o melodie lenta si plang ca sa ma descarc si caut sa ies cu cineva(prieten/a) care sa ma faca sa mai uit de tristete.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ascult muzică şi mă uit pe geam. În loc să văd zloata murdară de pe stradă, văd dealurile înzăpezite din fundal. Priveşte şi tu partea bună, în orice necaz care ţi se întâmplă există şi o fărâmă de bine!
Ţi-aş mai recomanda şi http://povestiri-cu-talc.blogspot.com/2007/05/doar-asta-conteaza.html în special şi http://povestiri-cu-talc.blogspot.com/ în general. Poate te vor ajuta. Pe mine da:)

| Marii a răspuns:

Mai nimic. tristetea la mine trece foarte repede.happy

| viatadecacatt a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ma descarc sa plang pana ma opresc eu singuralaughing. mai dau cate un pumn in masa cateodata asa.mananc ciocolata intruna. s\etc
In maxim 2 ore imi trece.

| OglindaOarba a răspuns:

De obicei ascult muzica house si R&bstraight face

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

. De obicei :ascult muzica, mananc ciocolata, citesc o revista(bravo g/cool g, sau o carte, ma uit la tv ceva interesant, ies cu prietena cea mai buna si uit in mare parte, sau cu, colegii;. sau fac o baie calda ma relaxez si ma gandesc la tot, beau o ciocolata calda...happy

| VladyCristian a răspuns:

Ascult muzica si ma gandesc ca in viitor voi fi un om bun. trebuie sa ai o fire optimista si sa nu te dai batuta. chiar daca esti trista deny... nu uita ca roata se intoarce mereu. Vor veni si zile in care vei fi foarte fericita. crede-ma happy

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Pai, de obicei cand sunt trista citesc, ascult muzica sau cl mai bine ma culc...Si daca stiu ca am facut ceva rau imi cer scuze.Asa ma simt cel mai bine.

| Alina_5575 a răspuns:

Pai cand sunt suparata:ma gandesc la binele meu, imi fac planuri de viitor, o ajut pe mami`meu la treburi(mai ales acu ca vin sarbatorile)ma plimb prin zapada, ascult muzica si cam atat big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La cât sunt de supărată acum și plină de tristețe încerc din răsputeri să-mi încarc programul cu diferite activități, însă tot inima înghețată o am.
Îmi este foarte greu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult Eminem si Bitza.